Новини

Ярослава Магучіх з Дніпра розпочала новий сезон з рекорду

Легкоатлетка Ярослава Магучіх з Дніпра відкрила змагальний сезон 2026 року з рекордного стрибка.

156Переглядів

Стрибунка у висоту Ярослава Магучіх яскраво відкрила змагальний сезон 2026 року на Меморіалі Дем’янюка у Львові. Спортсменка підкорила висоту 2,03 м, оновивши рекорд турніру та встановивши найкращий результат сезону у світі, що раніше складав 1,89 м.

Про це повідомляє “Суспільне Спорт”.

Після виступу Магучіх поділилася емоціями та розповіла про нову стратегію підготовки. Разом із тренеркою Тетяною Степановою українка вирішила змінити підхід: вперше за п’ять років тренування проходитимуть в Україні, у рідному Дніпрі, а не закордоном.

“Дуже приємно виступати та розпочати свій сезон в Україні. Це дуже відповідально. Цього сезону я готуюся вдома у своєму рідному Дніпрі. Будемо готуватися там і до чемпіонату України, який відбудеться у лютому. Дуже круто та неймовірно відчувати підтримку наших людей. За майже чотири роки подорожей по Європі та світу дуже хочеться побути вдома, насолодитися атмосферою, попри відключення [світла] та обстріли. Це все одно дім, де є твої друзі, родина, кіт, за яким я скучила. Вдома — краще”, — сказала Ярослава Магучіх.

Минулого року для Ярослави Магучіх не все складалося за планом: на більшості головних турнірів вона залишалася без золотих нагород. Спортсменка здобула “бронзу” на чемпіонаті світу та другі місця у фіналі Діамантової ліги. Перемога на Меморіалі Дем’янюка, за словами тренерки, свідчить про повернення “попередньої” Ярослави Магучіх.

Раніше “Особи” також писали: “Троє суддів з Донецької області працюватимуть на Дніпропетровщині: рішення ВККС”.

Залишити відповідь