Цього тижня до столиці надійдуть дві когенераційні установки від німецького партнера GIZ потужністю 1,5 МВт та 2,3 Мвт.
Окремо, від українських громад допомога також надходить у вигляді сучасного обладнання для генерації тепла і електроенергії:
- Кривий Ріг передає дві когенераційні установки загальною потужністю 2 МВт;
- Херсон – три блочно-модульні котельні, що додають понад 2 МВт;
- Запоріжжя – дві когенераційні установки по 2,5 МВт кожна.
Про це повідомив віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.
За словами Кулеби, обладнання буде спрямоване насамперед на забезпечення теплом шкіл та центральних теплових пунктів, що опалюють житлові будинки.
«Дякую громадам і партнерам, які навіть в умовах постійних обстрілів знаходять можливість підтримати столицю. Саме така взаємодопомога дозволяє протистояти черговій хвилі російського терору», – зазначив Олексій Кулеба.
Раніше “Особи” також писали: “Ракетна атака у Кривому Розі, загиблі на Синельниківщині: події війни на Дніпропетровщині”.



















