Новини

Кривий Ріг передає Києву дві когенераційні установки для підтримки енергосистеми

Київ отримає допомогу від українських міст та міжнародних партнерів для посилення енергетичної стабільності після ворожих обстрілів.

197Переглядів

Цього тижня до столиці надійдуть дві когенераційні установки від німецького партнера GIZ потужністю 1,5 МВт та 2,3 Мвт.

Окремо, від українських громад допомога також надходить у вигляді сучасного обладнання для генерації тепла і електроенергії:

  • Кривий Ріг передає дві когенераційні установки загальною потужністю 2 МВт;
  • Херсон – три блочно-модульні котельні, що додають понад 2 МВт;
  • Запоріжжя – дві когенераційні установки по 2,5 МВт кожна.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.

За словами Кулеби, обладнання буде спрямоване насамперед на забезпечення теплом шкіл та центральних теплових пунктів, що опалюють житлові будинки.

«Дякую громадам і партнерам, які навіть в умовах постійних обстрілів знаходять можливість підтримати столицю. Саме така взаємодопомога дозволяє протистояти черговій хвилі російського терору», – зазначив Олексій Кулеба.

Раніше “Особи” також писали: “Ракетна атака у Кривому Розі, загиблі на Синельниківщині: події війни на Дніпропетровщині”.

Залишити відповідь