Новини

Вирощував, фасував та збував: поліція ліквідувала наркобізнес у Дніпровському районі

Під час обшуку у помешканні підозрюваного виявили не лише речовину, а й професійні пристрої для фасування та вживання наркотиків.

312Переглядів

До 8 років позбавлення волі загрожує 56-річному місцевому мешканцю селища Солоне Дніпровського району, який вирощував коноплі і торгував канабісом.

Про це повідомив Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського районного управління поліції №1.

«Поліцейські припинили незаконну діяльність чоловіка, який налагодив збут наркотиків у Дніпровському районі», – йдеться в інформації.

Так, працівники кримінальної поліції спільно зі слідчими відділення поліції №1 Дніпровського районного управління поліції №1 задокументували протиправну діяльність фігуранта та провели за місцем мешкання санкціонований судом обшук.

Під час слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили речовини рослинного походження, схожі на канабіс – у подрібненому та цільному вигляді, розфасовані сліп-пакети з наркотичними речовинами, згортки, приховані у пачках з-під цигарок, мішок із сухою коноплею, висаджені та оброблені рослини конопель, електронні ваги, пристрої для вживання наркотичних речовин, пакувальні матеріали та гроші.

56-річного чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Усі речові докази направлені на проведення експертних досліджень.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України –  незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання та збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Раніше «Особи» повідомляли:

Залишити відповідь