Новини

За вечір і ніч росіяни понад 50 разів атакували Дніпропетровщину

146Переглядів

У Дніпропетровській області за вечір 13 травня та ніч на 14 травня росіяни атакували щонайменше чотири райони. Двоє людей дістали поранень.

Про це повідомила у ТГ-каналі Дніпропетровська ОВА.

Увечері 13 травня ворог понад 40 разів бив по області безпілотниками та артилерією. Під ударами були Нікопольський, Дніпровський, Синельниківський та Криворізький райони.

На Нікопольщині росіяни атакували Нікополь, Червоногригорівську та Марганецьку громади. Пошкоджені багатоквартирний і приватні будинки, підприємство, адмінбудівля, дві АЗС та понад 20 автівок. Поранені двоє чоловіків 50 та 57 років. Вони лікуються амбулаторно.

У Дніпрі понівечена інфраструктура.

На Синельниківщині під ударом були Синельникове та Покровська громада, горів приватний будинок.

На Криворіжжі росіяни атакували Зеленодольську та Грушівську громади, пошкоджена приватна оселя.

Вночі на 14 травня росіяни ще понад 10 разів атакували два райони області артилерією та безпілотниками.

На Нікопольщині потерпали Нікополь, Червоногригорівська і Марганецька громади, пошкоджені приватні будинки.

У Дубовиківській громаді Синельниківського району горів приватний будинок.

За даними ОВА, цієї ночі підрозділи ПвК «Схід» знищили 15 ворожих БпЛА у різних районах Дніпропетровської області.

Раніше ми писали, що з музеїв Дніпропетровщини евакуювали 35 тис. експонатів.

 

Залишити відповідь