Директор аптечної мережі налагодив схему незаконної реалізації псевдоефедриновмісних лікарських засобів, залучивши до діяльності одного з фармацевтів аптеки.
Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури.
За даними слідства, вони організували незаконний продаж препаратів, що містять псевдоефедрин – прекурсор для виготовлення метамфетаміну.
Обом повідомлено про підозру за процесуального керівництва Центральної окружної прокуратури міста Дніпра.
За даними слідства, з березня 2026 року підозрювані збували ці медпрепарати без ліцензії та рецептів лікарів. Таблетки продавали «насипом» – без блістерів, упаковок та будь-яких ідентифікуючих позначень.
Зокрема, за місяць задокументовано чотири факти незаконного збуту, серед них – реалізації партій від 50 таблеток. Такий обсяг майже у 20 разів перевищує гранично допустиму норму відпуску псевдоефедриновмісних препаратів та відповідно до законодавства вважається великим розміром. Вартість такої партії становила від 7,5 тис. грн.
«Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 2 ст. 311 КК України – незаконне придбання, зберігання та збут прекурсорів, вчинені за попередньою змовою групою осіб, – додають в інформації. – Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів».
Досудове розслідування здійснюють слідчі СВ ДРУП №1 ГУНП у Дніпропетровській області, оперативний супровід – Дніпропетровське управління ДВБ Нацполіції.



















