Новини

У Павлограді чоловік пограбував аптеку

Поліцейські затримали підозрюваного у розбійному нападі 35-річного мешканця.

297Переглядів

Погрожуючи застосувати зброю, чоловік викрав ноутбук з аптеки та втік.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Інцидент стався 12 серпня близько 12:30 в одній з аптек міста. Зловмисник зайшов до приміщення та почав поводитися неадекватно. Раптово він схопив ноутбук, пригрозив працівниці застосуванням зброї та втік.

Місцевий сайт уточнює: невідомий зайшов до приміщення аптеки «Фіто» на вул. Дніпровській та, погрожуючи пістолетом (який не показував), викрав ноутбук «Asus».

Протягом декількох годин поліцейські затримали 35-річного місцевого жителя в порядку ст. 208 КПК України.

Слідчі Павлоградського райвідділу повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 187 (розбій) КК України.

Раніше “Особи” також сповіщали: Павлоградець слідкував за військовими ешелонами на підрозділами ППО на замовлення росіян.

 

Залишити відповідь