Наступного року Дніпропетровщина витратить на освітню галузь на 12% більше, ніж цьогоріч.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
За його словами, кошти будуть спрямовані на забезпечення безперебійної роботи 113 освітніх установ області, включаючи профтехосвіти, спецшколи, навчально-реабілітаційні центри, ліцеї, дитячі садки, академію неперервної освіти та музичну академію, а також інші заклади фахової передвищої освіти.
Окремо виділено 64 мільйони гривень на будівництво та реконструкцію освітніх закладів, у тому числі 30 мільйонів гривень на облаштування захисних укриттів.
Навіть у часи воєнного стану, ми зобов’язані забезпечити наших освітян та навчальні заклади всім необхідним для їхньої стабільної та ефективної роботи. Дякую всім освітянам за їх невтомну працю та відданість! Підтримка освіти сьогодні – це інвестиції у майбутнє нашої країни, – пише Лукашук.
Нагадаємо, що “Особи” також писали: На Дніпропетровщині завершують реконструкцію 24 укриттів у ліцеях та гімназіях.





















1 коментар