Правоохоронці спільно з кіберполіцейськими встановили, що до шахрайських дій причетні двоє місцевих жителів віком 32 та 36 років. Вони завдали людям збитків на суму близько 100 тисяч гривень.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
У поліції зазначили, що від дій аферистів постраждали більше 20 громадян з різних областей країни.
19 грудня із залученням силової підтримки поліції особливого призначення проведено 5 санкціонованих обшуків за місцями мешкання чоловіків, а також у їх автомобілях. Було виявлено та вилучено: банківські картки різних фінансових установ, мобільні телефони, сім-карти, ноутбуки, флеш-носії, модеми, записники та грошові кошти.
Вирішується питання стосовно повідомлення чоловікам про підозру у скоєні кримінального правопорушення – шахрайства, та обрання їм запобіжного заходу.
Поліцейські нагадують громадянам бути уважними та обережними під час купівлі товарів в інтернеті. Щоб не стати жертвою шахраїв, купуйте товари лише у перевірених продавців та в інтернет-магазинах, або користуйтеся послугою післяплати та сплачуйте за товар на пошті.
Раніше “Особи” також інформували: криворізькі правоохоронці затримали 44-річну жінку, яка вбила чоловіка ножем у спину.



















