Новини

У Кривому Розі посадовця міськради підозрюють у розтраті при закупівлі аптечок для військових

Криворізька центральна окружна прокуратура повідомила про підозру директору одного з комунальних підприємств Криворізької міськради у розтраті чужого майна в особливо великих розмірах.

256Переглядів

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

За даними слідства, у 2022 році між комунальним підприємством, яке володіє мережею аптек, та міською лікарнею був укладений договір про постачання аптечок для військових.

Але підприємство поставило аптечки, недоукомплектовані необхідними медпрепаратами, а їхня вартість вдвічі перевищувала ринкову ціну.

Внаслідок протиправних дій службовця збитки спричинені громаді становлять 3,4 млн грн.

Під час обшуків у приміщенні комунального підприємства правоохоронці вилучили документацію, яка підтверджує злочинну діяльність, та аптечки.

Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – УСБУ області.

Раніше “Особи” також сповіщали: СБУ затримала “політексперта”, який виправдовував російський удар по багатоповерхівці у Дніпрі: що йому загрожує.

Залишити відповідь