Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міськради.
Вихованці спортивної школи олімпійського резерву № 3 з Дніпра вибороли 6 медалей:
- Наталія Фастова – золото (біг 2000 м з перешкодами);
- Володимир Мавричев – срібло (біг 400 м);
- Альона Часс – срібло (потрійний стрибок);
- Вікторія Бабак – бронза (стрибок у довжину);
- Кіріл Фатєєв – бронза (біг 60 м з бар’єрами);
- Марія Тимошенко – бронза (біг 200 м).
Також збірна команда Дніпропетровської області виборола 3 місце чемпіонату.
Нагадаємо, бадмінтоніст з Дніпропетровщини Данило Боснюк — срібний призер міжнародного турніру в Таллінні.



















