Новини

Дніпровські спортсмени вибороли 6 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики

13 та 14 січня у Львові відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

403Переглядів

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міськради.

Вихованці спортивної школи олімпійського резерву № 3 з Дніпра вибороли 6 медалей:

  • Наталія Фастова – золото (біг 2000 м з перешкодами);
  • Володимир Мавричев – срібло (біг 400 м);
  • Альона Часс – срібло (потрійний стрибок);
  • Вікторія Бабак – бронза (стрибок у довжину);
  • Кіріл Фатєєв – бронза (біг 60 м з бар’єрами);
  • Марія Тимошенко – бронза (біг 200 м).

Також збірна команда Дніпропетровської області виборола 3 місце чемпіонату.

Нагадаємо, бадмінтоніст з Дніпропетровщини Данило Боснюк — срібний призер міжнародного турніру в Таллінні.

Залишити відповідь