Серед закладів, що підписали Меморандум, – Регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт», Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». А ще – Дніпропетровський обласний центр молодіжної роботи, утвердження національної та громадянської ідентичності. Разом з «Ветеранською асоціацією «Титани.UA» вони будуть сприяти соціалізації та інтеграції оборонців у мирне життя.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
«Я щиро дякую всім за готовність підтримати цю ініціативу. За відкритість до партнерства. Маємо створити всі умови, щоб захисники і захисниці могли повернутися до активного й повноцінного життя. Впевнена, створивши системний підхід, зможемо об’єднати зусилля зацікавлених сторін», – зазначила начальниця управління молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Юлія Скляр.
Меморандум передбачає різні види співпраці. Найперше, це підтримка адаптивного спорту й залучення до нього оборонців, організація фізкультурно-оздоровчих, освітніх та культурних заходів, проведення спільних інформаційних кампаній. А ще – сприяння соціальній адаптації ветеранів та їхніх родин.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровщина посилює співробітництво з Фінляндією”.























