Отримавши необхідне, зловмисники використовували віртуальні номери мобільних телефонів українців для входу в їх онлайн-банкінг і переводили наявні там кошти на свої банківські рахунки.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Таким чином вони встигли ошукати мінімум двадцять громадян щонайменше на два мільйони гривень.
Організував оборудку 39-річний мешканець Кривого Рогу. У свою злочинну схему він залучив чотирьох виконавців, які раніше вже були засуджені за крадіжки та шахрайство. Взамін на вирішення дрібних проблем своїх підлеглих, ватажок вимагав тотального підкорення. Він залякав виконавців своїх злочинів настільки, що один з них навіть переписав на нього свою квартиру.
З метою конспірації, шахраї постійно змінювали номери телефонів та переїжджали, і скоювали злочини в різних областях країни, однак оперативники Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області встановили особи та місцеперебування усіх зловмисників.
Поліцейські провели 11 санкціонованих обшуків за місцем проживання й роботи фігурантів в Кривому Розі та Дніпрі, в ході яких вилучили компʼютери та мобільні телефони з доказами скоєних злочинів. Слідчі поліції оголосили всім пʼяти зловмисникам про підозру за заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом обману (шахрайство), вчинене організованою групою (ч. 5 ст. 190 Кримінального Кодексу України).
Підозрюваним загрожує до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Раніше “Особи” також сповіщали: Українців попередили про нове шахрайство з доставкою посилок.

























