Новини

БпЛА та авіабомби: рашисти поранили семеро жителів Дніпропетровщини

Ракетних ударів за добу не було.

134Переглядів

Семеро людей дістали поранень на Дніпропетровщині внаслідок російських атак. Протягом доби, з 07:00 09 червня по 07:00 сьогодні, рашисти майже 60 разів били по області безпілотниками та авіабомбами.

Про безпекову ситуацію повідомили в ТГ-каналі Дніпропетровської ОВА.

На Синельниківщині росіяни атакували Миколаївську, Васильківську та Петропавлівську громади. Пошкоджені багатоквартирні й приватні будинки, спортивна школа, адмінбудівля та автомобіль.

«Ворог атакував БпЛА Миколаївську громаду. По Васильківській вдарили КАБом. Там постраждали 7 людей», – уточнюють в ТГ-каналі голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука.

На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Марганецька, Покровська сільська, Червоногригорівська і Мирівська громади. Понівечені приватний будинок, автомобілі, є пошкодження на території комунального підприємства, побитий ліцей.

У Павлоградському районі росіяни поцілили по Богданівській громаді. Пошкоджена АЗС.

Вночі сили ППО збили над Дніпропетровщиною 11 ворожих БпЛА.

Нагадаємо, вчора на Дніпропетровщині від атак росіян одна людина загинула.

Залишити відповідь