Новини

Чеські партнери передали Дніпропетровщині 30 генераторів

На Дніпропетровщину приїхали 30 генераторів від чеських партнерів.

186Переглядів

Синельниківський та Нікопольський райони отримали 30 генераторів від Південноморавського краю Чеської Республіки. Кожен потужністю у понад 8 кВт. Обладнання передали для лікарень, шкіл і соціальних закладів тамтешніх громад.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Тісно співпрацюємо з іноземними партнерами. Вони активно долучаються до допомоги. Особливо, коли мова йде про прифронтові території. Міста та села, де залишаються люди, але по яких продовжує бити ворог. Туди міжнародні організації передають провізію, воду, гігієнічні набори та речі першої необхідності. Підсилюють також альтернативними джерелами живлення, за що ми дуже вдячні», – сказала заступник начальника ОВА Ірина Грицай.

Генератори передав Південноморавський край Чеської Республіки, з яким область підписала угоду про співробітництво майже півтора роки тому. З транспортуванням і логістикою посприяли благодійний фонд «Вгору Вгору Україна» й Дніпропетровська торгово-промислова палата.

Раніше “Особи” також писали: “Міжнародні партнери передали Дніпропетровщині нові “швидкі” та водовози”.

Залишити відповідь