Інспектори роти з обслуговування водних об’єктів виявили в лісосмузі невідомих, які вирубували дерева за допомогою бензопил та завантажували їх у вантажівку DAF. Поруч лежала купи свіжоспиляної деревини.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.
Дозвільні документи на такий вид робіт у громадян були відсутні. Загалом, чоловіки спиляли понад 200 дерев.
Того ж дня, поблизу селища Меліоративне у лісосмузі патрульний екіпаж помітив вантажівку ЗІЛ зі свіжоспиляною деревиною та спецтехніку ТАТРА із стовбурами дерев. Поруч перебували двоє чоловіків. Дозвільних документів на вирубку дерев вони не надали.
Оскільки в обох випадках вбачалися ознаки кримінального правопорушення за ст.246 (Незаконна порубка лісу) ККУ інспектори викликали на місце події слідчих. Ті вилучили інструменти та деревину. З’ясовуються усі обставини події.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині місцевий депутат та його брат-«смотрящій» організували незаконну вирубку лісу.

























