Новини

Депутат сільради у Дніпропетровській області організував підлеглих для незаконної вирубки деревини

На Дніпропетровщині депутата селищної ради підозрюють в організації групи для незаконної вирубки лісу на території Синельниківського району області та збуту деревини.

263Переглядів

Чоловік залучив до протиправної діяльності трьох людей. Підозрювані зрубали дерева породи акація і транспортували деревину до місця складування. Після чого реалізовували її місцевим жителям.

Про це йдеться на сайті обласної прокуратури.

Збитки, завдані довкіллю внаслідок такої діяльності, становлять 1 млн грн.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили у депутата автомобілі, мобільні телефони, чорнові записи.

Організатору і одному з учасників групи обрали запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Щодо інших підозрюваних — готується обрання запобіжних заходів.

Підозрюваним інкримінують незаконну рубку лісу, перевезення, зберігання та збут незаконно зрубаних дерев (частина 4 статті 246 КК України). Їм загрожує до семи років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині злочинна група вирубила лісу майже на 2 мільйони гривень.

Залишити відповідь