Новини

Дніпро отримав додаткові 174,6 млн грн з обласного бюджету: куди підуть кошти

Дніпропетровська облрада виділила з бюджету 174,6 млн грн.

232Переглядів

На останній сесії Дніпропетровської облради депутати проголосували за рішення про виділення з обласного бюджету 174,6 млн грн. Кошти підуть для захисників, дітей та громад, які потребують підтримки.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Кошти підуть на:

  • 56,9 млн – укриття у ліцеї №144 імені Леві Іцхака Шнеєрсона, щоб діти могли безпечно навчатись;
  • 42,1 млн – житло для захисників та їхніх родин;
  • 30,3 млн – на розвиток територій громад;
  • 12,6 млн – укриття у гімназії №118;
  • 10,9 млн – житло для дітей-сиріт;
  • 6,3 млн – на підтримку закладів середньої освіти;
  • 2,9 млн – інклюзивно-ресурсні центри для дітей з особливими потребами;
  • 1,6 млн – програми для ветеранів та демобілізованих.

Усього з початку року на підтримку Дніпра вже спрямовано 369,3 млн грн.

Раніше “Особи” також писали: “Службова недбалість посадовця з Синельникового коштувала державі 1,2 млн грн”.

Залишити відповідь