Новини

Дніпропетровщина потрапила до трійки лідерів за індексом цифрової трансформації

А Криворізька і Дніпровська громади очолили загальнодержавний рейтинг.

287Переглядів

Дніпропетровщина – серед лідерів за індексом цифрової трансформації регіонів та громад. Дані зібрані профільним міністерством через платформу Дія.Цифрова громада.

Про це повідомили у ДніпроОВА.

Проєкт реалізується у співпраці зі швейцарсько-українською програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

«Тримаємо високу планку. Мінцифра оприлюднила оновлені результати індексу цифрової трансформації за квітень, травень і червень. Наша область вкотре у ТОП-3 найкращих разом із Львівщиною й Полтавщиною. Дякую представникам місцевого самоврядування, які впроваджують інновації та рухають прогрес. Пишаюся також командою ОВА, яка активно займається цифровізацією регіону», – коментує начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

У вимірюванні взяли участь 24 області та 1 265 територій. З-поміж них Криворізька і Дніпровська громади очолили загальнодержавний рейтинг.

Брали до уваги, зокрема, рівень переведення послуг в електронний формат, цифрову грамотність, кібербезпеку, відкритість даних.

Довідка:

Цифровізація – процес впровадження та використання цифрових технологій у різних сферах життя та діяльності, таких як бізнес, управління, освіта та повсякденний побут. Включає в себе переведення інформації та процесів у цифрову форму, а також використання цифрових інструментів та платформ для покращення ефективності, зручності та доступності.

Раніше “Особи” також інформували: Дозвіл на зброю тепер можна подивитися у «Дії».

Залишити відповідь