Авто “швидкої” оснащені дефібриляторами, апаратами ШВЛ, м’якими ношами та іншим медичним обладнанням, яке дозволяє ефективно надавати допомогу як пораненим військовим, так і цивільним, постраждалим через бойові дії чи у критичних станах.
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.
Посадовець зазначив, що Дніпропетровська область, як прифронтовий регіон, працює в умовах посиленого навантаження на систему екстреної медицини. Тому така допомога є надзвичайно актуальною та важливою для наших медиків.
“Щиро дякую нашим польським партнерам за незмінну підтримку! Особлива вдячність Маршалу Нижньосілезького воєводства Павелу Ґанцажу, голові Сейміку Єжи Покую та Службі екстреної медичної допомоги міста Вроцлав”, – пише Лукашук.
Голова обласної ради написав, що з міжнародними партнерами співпрацює команда обласних та народних депутатів, щоб забезпечити необхідну підтримку для закладів й громад нашого регіону.
Раніше “Особи” також інформували: Профтехам і коледжам Дніпропетровщини передали 21 генератор від міжнародних партнерів.























