Новини

«Дніпроводоканал» продовжить відключати боржників: названо адреси

Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради попереджає про заплановане припинення послуг централізованого водопостачання вже з липня 2025 року для двох житлово-будівельних кооперативів та одного ОСББ.

277Переглядів

Причина — систематичне невиконання умов договорів, зокрема — накопичені борги.

Про це повідомляє КП у Telegram.

Перелік будинків, яким загрожує відключення:

  • ОК «ЖБК №24 «ВОСТОК-4»

просп. Олександра Поля, 135А

Заборгованість: 52 043,73 грн

  • ЖБК №52

просп. Олександра Поля, 129

Заборгованість: 73 324,73 грн

  • ОСББ «СІЧЕСЛАВСЬКИЙ»

вул. Січеславська Набережна, 16Б

Заборгованість: 33 538,22 грн

У підприємстві попередили: якщо керівники кооперативів та ОСББ не вживуть заходів — не погасять борги або не укладуть договори реструктуризації, то вже в липні спеціалізована група проведе фізичне відключення будинків від системи водопостачання.

Раніше “Особи” також сповіщали: Два трамвайні маршрути тимчасово не курсуватимуть у Дніпрі .

Залишити відповідь