Чемпіонат пройшов на цих вихідних, з 8 по 11 лютого. Дніпряни отримали 8 золотих, 5 срібних та 1 бронзову медалей.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.
Так, бадмінтоніст Железняк Кондрат виборов золоті нагороди в чоловічій парній та змішаній парній категорії. В чоловічій одиночній категорії він здобув срібло.
Дніпровські учасники 2010 р. н. і молодше вибороли усі золоті медалі чемпіонату та майже усі срібні медалі, крім чоловічої пари.
Варвара Попережай, Агата Риштовська, Вадим Сапожников та Кондрат Железняк отримали по дві золотих та одній срібній медалі. Амалія Кутова здобула срібну та бронзову медалі.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відбулась національна першість «Сильні України»”.



















