Основна частина етапу Діамантової ліги в Осло запланована на четвер, 12 червня. Перед нею у перший день змагань у Норвегії відбулася частина “недіамантових” дисциплін, серед яких було і чоловіче метання молота. Участь у змаганнях в Осло взяв і дніпрянин Михайло Кохан.
Спортсмен метнув молот на 78.34 м з п’ятої спроби і піднявся на друге місце. В останній спробі він ментув на 79.95 м та здобув “срібло”. У цьому раунді українець показав кращий результат, аніж Кацберг, але за підсумками всіх спроб поступився канадцеві Ітану Кацбергу.
Про це повідомляє “Суспільне спорт”.
Результати спортсменів:
- Ітан Кацберг (Канада) — 80.19 м;
- Михайло Кохан (Україна) — 79.95 м;
- Томас Мардаль (Норвегія) — 78.25 м.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині хочуть активізувати роботу індустріальних парків”.



















