Новини

Два міста й громада Нікопольського району отримали станції очищення води

Нікополю, Марганцю й Червоногригорівській громаді, що на Дніпропетровщині, передали п`ять мобільних станцій очищення води та стільки ж водовозів.

223Переглядів

Представники громад пройшли необхідне навчання, аби нове обладнання працювало належним чином.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

За його словами, кожна станція здатна фільтрувати понад 5 тисяч літрів води на годину. Навіть у випадку відключення електропостачання жителі будуть забезпечені водою, адже установки укомплектовані сонячними панелями.

Станції очищення та водовози надані в рамках спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні.

Раніше “Особи” також сповіщали: Грошова допомога переселенцям від ООН: як отримати.

1 коментар

Залишити відповідь