У ніч на 2 жовтня нових ворожих атак зазнали два райони області.
Про це на ранок повідомив очільник ДніпроОВА.
За словами Сергія Лисака, Нікопольщина перебувала під вогнем артилерії й під ударом fpv-дронів. Потерпали райцентр і Покровська громада. У Марганецькій громаді є руйнування через влучання безпілотника, яке сталося вчора надвечір. Пошкоджені два приватні будинки й газогін.
На Покровську громаду Синельниківського району російські війська скерували БпЛА. Зайнялися приватна оселя та дві легкові автівки. Рятувальники вогонь приборкали.
Всюди минулося без загиблих та постраждалих.
Протягом минулого дня ті ж два райони Дніпропетровщини потерпали від ударів росіян.
Декілька разів за день росіяни цілили по Нікопольщині. З важкої артилерії та fpv-дронами били по райцентру, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах. Там пошкоджені приватний будинок і господарська споруда. Потрощений гараж.
Під вечір КАБом ворог атакував Маломихайлівську громаду Синельниківщини. Зайнялася оселя місцевих.
Події війни у інших регіонах
Окупанти масовано атакували депо “Укрзалізниці” в Одесі. Поранений машиніст потяга. Внаслідок влучань дронів-камікадзе сталася пожежа, яку рятувальники ліквідували. Також було пошкоджено дах та скління приватного житлового будинку. Постраждали 2 людини ( 1 – депо, 1 – в приватному будинку).
Під обстрілами була й інфраструктура на Півночі, зокрема в районі Конотопа.
У Бучі горіла будівля двоповерхового санаторія через нічну атаку РФ. Він був нефункціонуючий. Там виявили травмованого чоловіка.
Ввечері 1 жовтня через відключення електроенергії у Славутичі внаслідок російських обстрілів на Чорнобильській атомній електростанції стався блекаут.
Раніше “Особи” також інформували: Росіяни били по трьох районах Дніпропетровщини, збито 5 ворожих дронів.






















