Новини

Дві команди ветеранів з Дніпра посіли друге та третє місце на чемпіонаті України з веслування на ялах

Ветерани з Дніпра взяли участь у чемпіонаті України з веслування на ялах. Вони об'єднались у дві команди та посіли друге та третє місце.

279Переглядів

Загалом представляли Дніпро 16 ветеранів у складі команд “Гетьман Сагайдачний” та “Дніпро-честь”.

Про це повідомляє Дніпровська міська рада.

Команда “Гетьман Сагайдачний” посіла друге місце в категорії “Адаптивні ветерани”. Через технічну несправність спортсмени відстали від переможців на одну секунду. Надалі команда планує взяти участь у міжнародних змаганнях серед ветеранів, які пройдуть у грецькому місті Салоніки.

Інша команда “Дніпро-честь” в цій же категорії здобула бронзову медаль.

Проходили змагання на інклюзивному пляжі Одеси. Загалом учасниками чемпіонату стали понад 50 ветеранів з інвалідністю та понад 25 людей з інвалідністю з п’яти областей України.

Раніше “Особи” також сповіщали: Легкоатлетки з Дніпропетровщини стали чемпіонками України з естафетного бігу.

Залишити відповідь