Загалом представляли Дніпро 16 ветеранів у складі команд “Гетьман Сагайдачний” та “Дніпро-честь”.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада.
Команда “Гетьман Сагайдачний” посіла друге місце в категорії “Адаптивні ветерани”. Через технічну несправність спортсмени відстали від переможців на одну секунду. Надалі команда планує взяти участь у міжнародних змаганнях серед ветеранів, які пройдуть у грецькому місті Салоніки.
Інша команда “Дніпро-честь” в цій же категорії здобула бронзову медаль.

Проходили змагання на інклюзивному пляжі Одеси. Загалом учасниками чемпіонату стали понад 50 ветеранів з інвалідністю та понад 25 людей з інвалідністю з п’яти областей України.
Раніше “Особи” також сповіщали: Легкоатлетки з Дніпропетровщини стали чемпіонками України з естафетного бігу.



















