Новини

Дві працівниці ВЛК на Дніпропетровщині продавали довідки з фіктивними захворюваннями

На Криворіжжі викрили двох жінок, які працювали ВЛК. За 1000 доларів вони надавали документи, що приписували фіктивні захворювання.

194Переглядів

На Дніпропетровщині секретарка та лікарка ВЛК брали з чоловіків по 1000 доларів за службу в тилових підрозділах.

Про це повідомили в Нацполіції.

Членкиня ВЛК — 63-річна лікар-невролог міської лікарні — у змові з 54-річною секретаркою ВЛК організували схему вимагання грошей із чоловіків призовного віку.

Зловмисниці допомагали клієнтам оформлювати документи, в яких зазначали фіктивні захворювання. Завдяки цим документам чоловіки могли проходити військову службу виключно в небойових підрозділах, зокрема ТЦК.

Лікарку-невролога поліцейські затримали одразу після отримання 800 доларів хабаря в службовому кабінеті.

Цього ж дня на робочому місці затримали секретаря ВЛК, під час одержання частини від обумовленої суми у розмірі 200 доларів — загалом за свою допомогу жінка повинна була отримати пів тисячі доларів.

Наразі обом учасницям схеми повідомлено про підозри. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також інформували: Для проходження ВЛК більше не потрібно буде йти до ТЦК: зміни від Міноборони.

Залишити відповідь