Новини

Голова ДніпроОВА Олександр Ганжа провів Раду оборони: про що говорили

У Раді оборони вже брали участь нові заступники, якими нещодавно стали діючі військові.

209Переглядів

На Раді оборони обговорили кілька питань. Перше – будівництво фортифікацій. 

Про це повідомляє голова ДніпроОВА Олександр Ганжа у Telegram.

“Роботи рухаються за графіком, складеним військовими. Працюємо над тим, аби для цього були необхідні ресурси. Свої зобов’язання мають виконувати і райони. Поставив задачу керівникам на місцях пришвидшитися “, – зазначив  посадовець.

Друга тема  – розвиток “малої” ППО. Громади та ОВА разом втілюватимуть план, який дозволить підсилити захист неба.

Обговорювали й евакуацію. За словами Ганжи, протягом тижня із найбільш небезпечних громад Синельниківщини виїхали понад 100 людей. Ще більш ніж 1800 досі залишаються там. Нагадаємо, що обов’язкова евакуація оголошена у 62 населених пунктах у Синельниківському районі.

“Люди неохоче покидають домівки. Розумію – це непросте рішення. Але життя – головне. Тож продовжуємо переконувати”,  – пише Олександр.

Ганжа доручив очільникам районів та громад активізувати роботу з розвитку когенерації.

“Ситуація вимагає ініціативи, швидких рішень та реальних дій. Про те, як будемо проходити наступну зиму, маємо подбати сьогодні”, – йдеться у дописі.

Раніше “Особи” також сповіщали: У ДніпроОВА разом з нардепами провели нараду щодо підтримки переселенців.

Залишити відповідь