Новини

Громади Дніпропетровщини отримали понад 13 млн грн допомоги

Найбільше отримають з державного бюджету міста та села, які щодня потерпають від обстрілів росіян.

288Переглядів

Кабмін розподілив додаткову дотацію з держбюджету за ІІ квартал 2025 року для прифронтових і деокупованих територій.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

За словами посадовця, найбільше отримали ті громади, які щодня під обстрілами:

  • Нікополь – 5,8 млн грн,
  • Слов’янська громада – 2,5 млн грн,
  • Карпівська – 1,8 млн грн,
  • Межівська – 810 тис. грн.

Ще кошти дістали Зеленодольська, Роздорська, Великомихайлівська та інші громади.

“Для людей це необхідна підтримка, яка спрямована на соціальну програму та базову інфраструктуру”, – пише Лукашук.

Безперервна допомога триває: у І кварталі 2025-го громади вже отримали понад 41 млн 800 тис. грн. Гроші надходять навіть у найгарячіші точки.

Зазначимо, що за перший квартал 2024 року 13 громад Дніпропетровської області отримали додаткові надходження до своїх бюджетів на загальну суму 40 млн. грн. А за другий квартал минулого року 10 ТГ області отримають додатково 26,4 млн. грн.

Раніше “Особи” повідомляли: У Дніпрі хочуть змінити міський бюджет на 2025 рік: куди підуть гроші.

Залишити відповідь