Школам Дніпропетровщини передали ще 10 автобусів вітчизняного виробництва. Вони оснащені підйомниками, мають зручні сидіння, місця для рюкзаків, кондиціонери. А ще кнопки сигналу до водія.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
«Продовжили гарну традицію – вручати ключі від шкільних автобусів. Аби шлях учнів до знань був комфортним і безпечним. У червні ми вже передали 10 нових інклюзивних машин до громад. Стільки ж були раді вручити сьогодні. Спеціальний транспорт обладнаний для перевезення хлопців та дівчат з інвалідністю. Адже вони повинні мати можливість вчитися разом з усіма. Це важливо. Це про безбар’єрність в освіті», – зазначив очільник регіону Сергій Лисак.
Вперше новий транспорт поїхав до Вільногірської громади. Очільниця місцевого відділу освіти Ірина Бойко наголосила, що надзвичайно важлива інклюзивність автобусів. Там, окрім підйомника, передбачені два місця для дітей з особливими освітніми потребами.
«Ми працюємо для нашого майбутнього, для наших учнів. Активно готуємося до нового навчального року. Будемо продовжувати змішаний формат роботи», – сказала Ірина Бойко.
Поповнювати шкільний автопарк збираються й надалі. Загалом у планах на цей рік передати 35 машин.
Раніше “Особи” також писали: “В ДніпроОВА говорили з представниками бізнесу про гранти на відновлення, розвиток, освітні та компенсаційні програми”.























