Новини

Хотів скоригувати обстріл по ТЕС та військовому шпиталю: у Дніпрі затримали агента фсб

У Дніпрі СБУ затримала агента рф. Він хотів скоригувати ракетний удар по ТЕС та військовому шпиталю у місті. Чоловіку загрожує довічне ув'язнення.

449Переглядів

Співпрацював з окупантами 22-річний дніпрянин. У лютому 2024 року його дистанційно завербував співробітник російської спецслужби. СБУ затримала ворожого агента, коли він проводив дорозвідку поблизу військового шпиталю у Дніпрі.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

Агент хотів встановити орієнтовну кількість українських військових, які перебували на стаціонарному лікуванні. Також чоловік стежив за медичним транспортом, що прибував на територію медзакладу. Всі дані разом з координатами госпіталю агент намагався передати до фсб через анонімний чат у месенджері. Окупанти планували використати цю інформацію для підготовки ракетного удару по військовому шпиталю у Дніпрі.

Ще однією потенційною ціллю ворога була ТЕС. За вказівкою куратора 22-річний поплічник ворога знімав на телефон периметр станції та прилеглу територію. Так рашисти хотіли дізнатися про технічний стан ТЕС і підготуватися до ракетного удару.

За співпрацю з окупантами зрадник отримував на власні банківські реквізити грошову «винагороду».

Співробітники СБУ «покроково» задокументували розвідувальну активність дніпровського агента фсб і встановили особу його російського куратора. Також у Дніпрі було проведено комплексні заходи для убезпечення особового складу Сил оборони та додаткового захисту критичної інфраструктури.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України. Він перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині судитимуть жителя Горлівки, який воював проти ЗСУ”.

Залишити відповідь