Новини

Легкоатлет з Дніпра виборов 2 медалі на чемпіонаті України з бігу по шосе

Андрій Радзевило з Дніпра виборов 2 медалі на чемпіонаті України з бігу по шосе у Львові.

278Переглядів

18-річний спортсмен ДФКС (Дніпро) Андрій Радзевило став чемпіоном у бігу на 5 км серед юніорів U20 з результатом 15:20:71 хв. А серед молоді U23 з цим результатом спортсмен став другим.

Про це повідомило відділення НОК Україні на Дніпропетровщині.

Чемпіонат України  з бігу на 10 та 5 км по шосе пройшов 15 вересня у Львові в рамках змагань «Львівська десятка».

“Загалом до заходу долучилося близько півтори тисячі людей. Це і бігуни-аматори, і професійні спортсмени”, – йдеться у повідомленні Львівської міської ради з нагоди чемпіонату.

Раніше “Особи” також інформували: Троє фехтувальників з Дніпропетровщини стали призерами Всеукраїнського турніру в Ужгороді.

Залишити відповідь