Новини

Під ударами російських військ перебували дві громади Нікопольського району

Майже до опівночі ворог продовжував атакувати Нікопольщину.

291Переглядів

Агресор цілив дронами-камікадзе, застосовував важку артилерію. Під ударом були Марганецька громада та Нікополь.

Про це о 7.30 понеділка, 16 вересня, повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.

За його даними, внаслідок цих обстрілів загиблих і постраждалих немає.

Напередодні, протягом недільного дня 15 вересня, росіяни застосовували дрони-камікадзе, відкривали вогонь з артилерії, скидали боєприпаси з БпЛА по Нікополю та Марганецькій громаді.

У Марганці 15 вересня постраждали двоє людей. За допомогою до медиків звернулись чоловіки 48 і 86 років. На щастя, їхньому життю нічого не загрожує. Але хата старшого потерпілого через атаку зазнала значних руйнувань.

Загалом у місті потрощені шість приватних будинків. Один з них зайнявся. Пожежу приборкали. Пошкоджені також чотири господарські споруди, лінія електропередач та газогін. Гучно було й в інших населених пунктах Марганецької громади.

Палав будинок місцевих і у Нікополі. Вогонь рятувальники загасили. У райцентрі  понівечені пів десятка багатоповерхівок і дві приватні оселі.

Цієї ночі, як і завжди, Україна зазнала атаки ворожими дронами-камікадзе типу “шахед”.  За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 16 вересня 2024 року противник запустив 56 ударних БплА. Основний напрямок удару прийшовся на Київщину.

В результаті протиповітряного бою збито 53 ворожі ударні БпЛА у Київській, Черкаській, Вінницькій, Полтавській, Сумській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Дніпропетровській та Черкаській областях.

Ще три ворожі безпілотники локаційно втрачені у кількох регіонах, попередньо без постраждалих та наслідків.

Над Дніпропетровщиною цієї ночі збили шість шахедів.

Раніше “Особи” також писали: 50 км від Покровська: що думають жителі Межової на Дніпропетровщині про наближення лінії фронту.

Залишити відповідь