Під час війни табір відновив роботу в 2023 році. За два роки тут оздоровилися понад 1800 дітей.
Про це йдеться на сайті Криворізької міської ради.
“Наш табір працюватиме в режимі п’яти відпочинкових змін тривалістю 14 діб. У кожній зміні — 200 дітей. До прийому готовий відремонтований четвертий спальний корпус. Також проводяться поточні ремонтні роботи першого та другого спальних корпусів, медичного блоку, санвузлів. Усі корпуси облаштовано системою автоматичної пожежної сигналізації”, — розповів директор закладу Олег Крошка.
Він додав: для безпеки дітей в таборі облаштовано два укриття загальною місткістю на 335 людей. Також у закладі здійснюється цілодобова охорона безпеки та правопорядку.
Повідомляють, що комунальний дитячий табір розташований за містом та має територію 4512 га. На території розташовано: 4 корпуси для проживання дітей віком від 8 – 15 років, адміністративний та медичний блоки, їдальня, 2 спортивних майданчики, зона відпочинку з встановленим каркасними басейнами, естрада, санітарні та технічні приміщення та інше.
Раніше “Особи” також сповіщали: Діти з Нікополя відправляться в подорож до Шотландії.



















