Як повідомили в сироварні “Зелений Гай”, живі новорічні ялинки та гілочки можуть стати корисною добавкою до раціону евакуйованих тварин. Передати дерево можна особисто у зручний час або надіслати поштою. У цьому році витрати на доставку бере на себе відправник.
Для отримання адреси та деталей передачі організатори просять звертатися в особисті повідомлення.
Містян просять звернути увагу, що ялинки мають бути без барвників, штучного снігу та будь-яких хімічних речовин, які можуть зашкодити тваринам.
Таку ініціативу у місті проводять уже не вперше — минулого року дніпряни активно долучалися до збору хвойних дерев після свят. Це дозволяє не лише екологічно утилізувати новорічні дерева, а й допомогти тваринам, які постраждали від війни та були евакуйовані з небезпечних територій.
Раніше “Особи” також писали: “В Україні запустили мобільний застосунок для виклику екстрених служб «112 Ukraine»”.



















