Сьогодні, 12 листопада, Германа Галущенка відсторонили від виконання обовʼязків міністра юстиції. Таке рішення ухвалили після резонансного розслідування НАБУ щодо корупції у НАЕК “Енергоатом”. Виконувати обовʼязки міністра буде заступниця з питань європейської інтеграції Людмила Сугак.
Про це повідомила премʼєр-міністерка Юлія Свириденко.
“Сьогодні вранці провели позачергове засідання Уряду. Ухвалили рішення відсторонити Германа Галущенка від виконання обовʼязків міністра юстиції”, – зазначила вона.
Герман Галущенко прокоментував своє відсторонення.
Говорив із Прем’єр-міністром України Юлією Свириденко. Повністю погоджуюсь: потрібно ухвалити політичне рішення, а вже потім розбиратися з усіма деталями. Не тримаюся за посаду міністра і не триматимусь. Вважаю, що відсторонення на час розслідування — це цивілізований і правильний сценарій. Захищатиму себе в юридичній площині та доводитиму свою позицію. Дякую!” – зазначив відсторонений міністр.
Раніше “Особи” також писали: “Генштаб ЗСУ та Павлоградський “Антерєс” підписали Меморандум про співпрацю”.



















