У прокуратурі довели, що 39-річний чоловік зайшов до будинку, в якому раніше мешкала його знайома. Це житло знімала в оренду вже інша родина. Там перебували двоє дітей, а мати була на роботі.
Так, підозрюваний схопив дівчинку та затягнув її до іншої кімнати. У цей час молодший брат дитини вибіг на подвір’я та сховався. Застосувавши фізичну силу, чоловік, який знав про наявність у нього ВІЛ-позитивного статусу, свідомо вчинив насильницькі дії сексуального характеру щодо дівчинки.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Його було затримано у 2023 році після прибуття поліції на виклик від сусідів, які почули крики дівчинки.
Станом на сьогодні за результатами проведеного медичного обстеження інфікування дитини не підтвердилося.
Суд визнав підсудного винним у вчиненні насильницьких дій сексуального характеру стосовно малолітньої дитини, незаконному проникненні до житла, а також у свідомому поставленні іншої особи в небезпеку зараження вірусом імунодефіциту людини (ч. 1 ст. 130, ч. 4 ст. 152, ч. 1 ст. 162 КК України).
Йому призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі — це максимальне покарання, передбачене за сукупністю вчинених ним кримінальних правопорушень.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині чоловік вирощував соняшник на землі ботанічного саду”.



















