Новини

На Дніпропетровщині чоловік з ВІЛ-позитивним статусом зґвалтував дитину: вирок суду

На Дніпропетровщині чоловіка, який зґвалтував дитину, позбавили волі на 15 років.

171Переглядів

У прокуратурі довели, що 39-річний чоловік зайшов до будинку, в якому раніше мешкала його знайома. Це житло знімала в оренду вже інша родина. Там перебували двоє дітей, а мати була на роботі.

Так, підозрюваний схопив дівчинку та затягнув її до іншої кімнати. У цей час молодший брат дитини вибіг на подвір’я та сховався. Застосувавши фізичну силу, чоловік, який знав про наявність у нього ВІЛ-позитивного статусу, свідомо вчинив насильницькі дії сексуального характеру щодо дівчинки.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Його було затримано у 2023 році після прибуття поліції на виклик від сусідів, які почули крики дівчинки.

Станом на сьогодні за результатами проведеного медичного обстеження інфікування дитини не підтвердилося.

Суд визнав підсудного винним у вчиненні насильницьких дій сексуального характеру стосовно малолітньої дитини, незаконному проникненні до житла, а також у свідомому поставленні іншої особи в небезпеку зараження вірусом імунодефіциту людини (ч. 1 ст. 130, ч. 4 ст. 152, ч. 1 ст. 162 КК України).

Йому призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі — це максимальне покарання, передбачене за сукупністю вчинених ним кримінальних правопорушень.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині чоловік вирощував соняшник на землі ботанічного саду”.

Залишити відповідь