Новини

На Дніпропетровщині чоловік два тижні користувався грошима з картки знайомої

У Верхньодніпровську чоловік викрав банківську картку в знайомої та два тижні розраховувався її грошима в магазинах..

528Переглядів

За даними правоохоронців, під час зустрічі знайомих в кафе, жінка вийшла на вулицю та залишила свою сумку в приміщенні. В цей час чоловік викрав з її сумки банківську картку з безконтактною технологією проведення платежів. Після цього він два тижні витрачав гроші з картки у супермаркетах.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

За погодженням з Жовтоводською окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану за ч.4 ст.185 Кримінального кодексу України, та у викрадені офіційного документа з корисливих мотивів за ч. 1 ст. 357 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

“Поліцейські закликають власників банківських карток бути більш уважними до умов зберігання та використання платіжних карток. У разі втрати картки одразу повідомте в банківську установу й заблокуйте можливість її використання”, – наголосили в поліції.

Раніше “Особи” також писали : “У Дніпрі конфлікт біля каси супермаркету завершився ножовими пораненнями”.

Залишити відповідь