У Дніпрі 26 червня відбувся форум «Безпечна громада». У залі та онлайн він зібрав представників керівництва країни, обласної та місцевої влади, ДСНС, поліції.
Про це поінформував начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
На форумі міністр внутрішніх справ Ігор Клименко презентував новий проєкт – «Офіцер-рятувальник громади». Цей фахівець відповідатиме за дієву систему цивільного захисту на кожній з територій.
Як зазначає Лисак, офіцер-рятувальник контролюватиме стан укриттів і матеріального резерву, сприятиме евакуації та розмінуванню, проводитиме роз’яснення. Першим прибуватиме на місце надзвичайної ситуації, аби оцінити її масштаб й оперативно зреагувати.
За планом на Дніпропетровщині буде понад 180 таких працівників. Перші 12 вже пройшли навчання та розпочали роботу. Сьогодні двом з них, а також офіцерам-рятувальникам з інших регіонів, вручили спеціалізовані автівки.
Працюватимуть вони в кооперації з поліцейськими громад і місцевими очільниками. Все це – частина системи безпеки, яка дозволить мешканцям наших міст та сіл почуватися більш захищеними.
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині деякі громади отримають по 60 тис дол на розвиток соціальної інфраструктури.
























