Новини

На Дніпропетровщині судитимуть посадовця правоохоронного органу, який незаконно збагатився на 14 млн грн та задекларував недостовірну інформацію

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовця одного з правоохоронних органів за фактами декларування недостовірної інформації та незаконного збагачення (ч. 2 ст. 366-2, ст. 368-5 КК України).

449Переглядів
Розслідуванням встановлено, що обвинувачений з 2021 по 2022 роки перебував на посаді заступника начальника одного з управлінь поліції ГУНП в Дніпропетровській області.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.
За цей час він незаконно збагатився та набув активів, які перевищували його законні доходи на понад 14 млн грн.

У подальшому посадовець не вніс до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, відомості про набуті активи.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтава.

Раніше “Особи” також сповіщали: Прокуратура просить арештувати голову АМКУ Кириленка із заставою у 121 млн.

Залишити відповідь