Станом на 1 грудня 2025 року відділами ДРАЦС Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції зареєстровано 33 879 новонароджених українців. Найбільше немовлят з’явилося у Дніпропетровській області — 11 913.
Про це повідомили в Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.
Для порівняння, в Одеській області за цей період зареєстрували 11 233 новонароджених. У Миколаївській області народження оформили для 4 057 дітей, у Кіровоградській — для 3 692, у Запорізькій — для 2 638. У Херсонській області зареєстровано 346 нових життів.
У Міністерстві юстиції наголошують, що кожна новонароджена дитина є символом стійкості українців та віри в майбутнє, попри складні воєнні умови.
Раніше “Особи” також писали: “Нікопольська дитяча лікарня отримала 500 книг від Львівської бібліотеки”.



















