НовиниПрес релізи

На Дніпропетровщині в евакуйованому притулку для тварин створили ветеринарний комплекс

У селі Веселе фонд Happy Paw побудував ветеринарний комплекс в евакуйованому з Бахмуту притулку.

230Переглядів

Восени 2022 року, через активні бойові дії у Бахмуті, місцевий притулок “Лада” був вимушений евакуювати 145 підопічних собак у безпечніше місце — с. Вільне на Дніпропетровщині, та облаштовувати побут з нуля. Відтоді кількість собак у прихистку збільшилася майже вдвічі та постійно поповнюється.

Про це йдеться у пресрелізі, який отримали “Особи” від Благодійного фонду Happy Paw.

Щоб притулок мав змогу надавати вчасну та належну допомогу як новоприбулим тваринам, так і постійним мешканцям, у жовтні 2024 року благодійний фонд Happy Paw завершив будівництво ветеринарного комплексу у прихистку.

Він має:

  •  повноцінний операційний кабінет;
  • карантинну кімнату;
  • грумінг-зону.

“Багато років, ще в Бахмуті, ми мріяли саме про такий центр! Тому що весь час наша мета — не просто притулок для накопичення тварин, а реабілітаційний центр, де ми будемо мати можливість рятувати тваринок, лікувати їх, а в подальшому дарувати їм люблячі родини!”, — коментує власниця притулку Марина Шажко.

Наявність ветеринарного центру на базі притулку дасть змогу не тільки якісно доглядати та лікувати тварин з дотриманням належних карантинних заходів, а й проводити операції зі стерилізації, що допоможе контролювати чисельність безпритульних котів і собак Дніпропетровщини.
Будівництво стало можливим завдяки підтримки партнерів фонду — ™ Purina.

Happy Paw – благодійний фонд, який вже понад 12 років системно підтримує безпритульних котів і собак у притулках, забезпечує потреби та покращує умови і якість їхнього життя, стерилізує безхатніх тварин, популяризує адопцію тварин з притулків, а також підвищує обізнаність дітей і дорослих про відповідальне ставлення до тварин у рамках проєкту «Біоетика».

Зазначимо, що на Дніпропетровщині існує дев’ять сіл з назвою Вільне.

Раніше “Особи” також інформували: У Кам’янському районі ввели карантин через спалах африканської чуми свиней.

Залишити відповідь