На Дніпропетровщині 10 січня в селі Болтишка Божедарівської селищної громади розіграли Новорічний кубок серед чоловічих збірних команд сільських, селищних та міських територіальних громад. У турнірі грали 4 волейбольні команди.
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
- Володарем Новорічного кубку стала команда П’ятихатської міської ТГ, кращий гравець команди – Олександр Ковтун.
- ІІ місце зайняла Криничанська ТГ, кращий гравець команди – Сергій Кушнір.
- ІІІ місце – СофіївськаТГ, кращий гравець команди – Артем Збара, а також ІІІ місце – Божедарівська ТГ, кращий гравець команди – Владислав Ражда.
Всіх учасників нагородили кубками, медалями, календарями на 2026 рік з фотографіями спортивних змагань команд за 2025 рік та статуетками.
Новорічний кубок з волейболу провели Відділення НОК України в Дніпропетровській області спільно з ГО ДТО ВФСТ «Колос». В заході взяв участь член Відділення НОК України в Дніпропетровській області, голова Дніпропетровської терорганізації ВФСТ «Колос» Микола Берест.
Раніше “Особи” також писали: “Застряг на Говерлі: на Закарпатті врятували туриста з Дніпра”.

























