З 23 по 29 травня у Дніпропетровській області зафіксували підозри на сказ. З двох осередків сказу тварин до лікарні звернулися 10 потерпілих, серед яких двоє дітей. Усіх оглянули лікарі-рабіологи, призначено курс лікувально-профілактичної імунізації.
Про це повідомляється на сайті обласного центру контролю та профілактики хвороб.
Зареєстрували і 92 випадки гострих кишкових інфекцій (ГКІ), інтенсивний показник 2,97 на 100 тисяч населення, що на 15,6% менше, ніж у попередній тиждень. 60% захворілих — діти.
Також зафіксували 5,3 тисячі випадків ГРВІ, спостерігається зниження рівня захворюваності на 10,2% у порівнянні з минулим тижнем.
Раніше “Особи” також писали: “В одній з громад Дніпропетровщини відкрили денний центр розвитку для дітей”.



















