За останні 5 днів патрульні області склали на водії майже 60 протоколів за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КупАП.
Про це повідомили у патрульній поліції Дніпропетровщини.
Там також додали, що з початку року на території Дніпропетровської області зареєстровано 368 ДТП за участю осіб, які перебували у нетверезому стані. При цьому 62 таких ДТП з постраждалими, у яких 68 людей отримали травми та 8 загинули.
Водіїв закликали бути відповідальними та не сідати за кермо у нетверезому стані.
Раніше “Особи” також писали: “За два місяці кількість переселенців у Кривому Розі та на Криворіжжі зменшилась”.



















