Новини

На Дніпропетровщині жінка з двома неповнолітніми хлопцями палили релейні шафи Укрзалізниці

До роботи на ворога жінка залучила 17-річного сина та його однокласника. Вони отримували завдання від анонімного замовника та палили реленйі шафи на залізниці.

257Переглядів

Прокуратура та СБУ викрили 40-річну жінку та двох 17-річних підлітків. Їм повідомлено про підозру у диверсії, вчиненої за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану.

Про це інформує Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даними слідства, підозрювані у месенджері Телеграм отримували замовлення від невстановленої особи за грошову винагороду спалити релейні шафи Укрзалізниці.

Прибувши на залізницю у Павлоградському районі, фігуранти облили горючою сумішшю та підпалили релейні шафи. Свої дії зафіксували на камеру мобільного телефону, щоб відзвітувати «куратору» про виконання «замовлення». У такий спосіб вони встигли пошкодити два об’єкти Придніпровської залізниці.

За повідомленням СБУ, ця жінка організувала ще й підпал пікапа ЗСУ.

Наразі їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Слідчі дії тривають. Досудове розслідування здійснюють слідчі УСБУ в області.

За схожі злочини Служба безпеки затримала студента у Рівному та 34-річну мешканку Шепетівки. 17-річний студент коледжу спалив службове авто ЗСУ. А жінка з Хмельниччини підпалила приміщення міської ради, хоча й не досить вдало.

Також “Особи” раніше повідомляли: У Дніпрі вандали зірвали з будинку прапор України.

 

Залишити відповідь