Основні причини збільшення кількості аварій: перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть та порушення правил проїзду пішохідних переходів.
Про це розповіла речниця Управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Людмила Копиленко, повідомляє “Відкритий”.
“Є перевищення безпечної швидкості руху — це приблизно 34 з половиною відсотки від загальної кількості від усіх ДТП з постраждалими. Також серед причин — порушення правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть та порушення правил проїзду пішохідних переходів”, – пояснює речниця Управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Людмила Копиленко.
З початку року 429 аварій із постраждалими сталося за участі пішоходів. 399 людей травмовано, 59 – загинуло.
Раніше “Особи” також писали: “На Сумщині сапер з Дніпропетровщини підірвався на боєприпасі та загинув”.



















