Новини

На міжнародному фестивалі «I-FEST» науковці з Дніпропетровщини здобули три медалі 

Загалом на Міжнародному фестивалі інженерії, науки та технологій «I-FEST» українська команда виборола 31 нагороду, три з них отримали учасники з Дніпропетровщини.

339Переглядів

З 21 до 27 березня 2025 року, тривав Міжнародний фестиваль інженерії, науки та технологій «I-FEST» у місті Хаммамет (Туніс). Приймали участь 1200 учасників із 40 країн світу.

Про це йдеться на сайті Міністерства освіти і науки України.

Україну представляли 30 науковців МАН (Мала академія наук) із 14 областей. Усього українська команда здобула 31 відзнаку, зокрема 4 золоті, 8 срібних і 12 бронзових медалей, а також 6 почесних нагород. Учасники змагалися у таких категоріях:

  • фізика;
  • науки про довкілля;
  • суспільні науки;
  • комп’ютерні науки;
  • інженерія;
  • науки про життя;
  • мультимедіа;
  • математика.

Дніпропетровщину представили троє учнів, які вибороли:

  • Артем Ковтун — срібну медаль у галузі математики;
  • Даніела Дикун — бронзову медаль;
  • Софія Ковалевська — бронзову медаль.

Раніше “Особи” також сповіщали: Компанія, яку заснував дніпрянин, висадила космічний апарат на поверхню Місяця.

Залишити відповідь