Відділення НОК України в Дніпропетровській області спільно з ГО ДТО ВФСТ «Колос» в суботу, 6 грудня в Підгородньому розіграли Кубок ГО ДТО ВФСТ «Колос» з дартсу та настільного тенісу «Виклик 2025» серед найсильніших збірних команд територіальних громад Дніпропетровщини.
Про це повідомляє Відділення НОК України в Дніпропетровській області.
Загалом у змаганнях брали участь 15 команд – це понад 70 учасників з 11 територіальних громад Дніпропетровщини.
В змаганнях взяв участь член виконкому Відділення НОК України в області, голова Дніпропетровської терорганізації ВФСТ «Колос» Микола Берест.
Володарем Кубка з дартсу стала команда Царичанської ТГ, срібним призером – Піщанська ТГ, бронзовим – Магдалинівська ТГ.
Володарем Кубка з настільного тенісу стала команда Глеюватської ТГ. Срібні медалі отримала команда Апостолівської ТГ, «бронза» – у Царичанської ТГ.
Раніше “Особи” також сповіщали: Студентка з Дніпра стала чемпіонкою світу з Кіокушинкай карате.























