Новини

На Дніпропетровщині визначили найсильніші команди з дартсу та настільного тенісу

6 грудня в Підгородньому змагалися 15 команд – це понад 70 учасників з 11 територіальних громад області.

200Переглядів

Відділення НОК України в Дніпропетровській області спільно з ГО ДТО ВФСТ «Колос» в суботу, 6 грудня в Підгородньому розіграли Кубок ГО ДТО ВФСТ «Колос» з дартсу та настільного тенісу «Виклик 2025»  серед найсильніших збірних команд територіальних громад Дніпропетровщини. 

Про це повідомляє Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Загалом у змаганнях брали участь 15 команд – це понад 70 учасників з 11 територіальних громад Дніпропетровщини.

В змаганнях взяв участь член виконкому Відділення НОК України в області, голова Дніпропетровської терорганізації ВФСТ «Колос» Микола Берест.

Володарем Кубка з дартсу стала команда Царичанської ТГ, срібним призером – Піщанська ТГ, бронзовим – Магдалинівська ТГ.

Володарем Кубка з настільного тенісу стала команда Глеюватської ТГ. Срібні медалі отримала команда Апостолівської ТГ, «бронза» – у Царичанської ТГ.

Раніше “Особи” також сповіщали: Студентка з Дніпра стала чемпіонкою світу з Кіокушинкай карате.

Залишити відповідь